Hledáme distributora našich produktů v České Republice

Několik slov o naší firmě

Firma disponuje vlastní obchodní značkou pod názvem “TecSolum” [čti: teksolum]. TEC je zkratkou od slova “technologie”, a znamená pro nás moderní a vysoce pokročilou technologii výroby, kterou využíváme díky našemu strojovému parku a SOLUM – silným základům (slovo pochází z latiny). Silnými základy našeho podniku jsou pro nás mnohaleté zkušenosti v tomto odvětví – společníků TecSolum, jakož i moderní strojový park a také tým zaměstnanců – manažerů, odborníků, inženýrů a operátorů linek.

Společnost byla založena v roce 2006 dvěma firmami: Linea Stradale srl z Itálie a Kastell SJ z Polska. TecSolum má své hlavní sídlo v Komornikach u Vratislavi v Dolním Slezsku. Naše továrna se nachází okolo 80 kilometrů od hranice s Českou republikou.

Nejsilnější partner a lídr na trhu

V naší skupině pracuje více než 100 osob, včetně inženýrů, specialistů a operátorů. Všichni plní své úkoly v souladu s nejvyššími standardy s prospěchem pro obchod a zákazníky.

Patříme mezi 3 největší výrobce kartáčů pro zametače v Evropě. Roční obrat Skupiny TecSolum překračuje 10.000.000 Euro. Výrazně stanovená Mise Firmy a Integrovaný systém řízení kvality a politika bezpečnosti a hygieny práce zaručují vysokou kvalitu výrobků vyráběných v TecSolum.
 

Vždy včas

Pro zajištění Vašeho pohodlí naše firma navázala partnerství s nejlepšími a ověřenými logistickými firmami jakými jsou DHL a UPS.

Plné spektrum výrobků a zajištěná dostupnost

Nabízíme široký výběr nejpokročilejších systémů čisticích kartáčů. Nabízíme kartáče pro letištní zametače, takové jako jsou kazetové kartáče s plastovými a hliníkovými profily plněné polypropylenem nebo vlnitým drátem a kroužkové kartáče. Na individuální přání našich zákazníků jsme schopni vyrobit modely kartáčů dle jejich požadavků.

Co nabízíme našim distributorům?

Naši distributoři od nás mohou očekávat:

  • Největší výběr kartáčů nejvyšší kvality pro stroje všech hlavních výrobců.
  • Technická a obchodní školení
  • Účinná reklama na internetu a pomocí tradičních médií
  • Průzkumy trhu, analýza konkurence
  • Technická a meritorní podpora, profesionální balíčky pro distributory
  • Podpora během jednání s klíčovými klienty


Co očekáváme od našich distributorů?

Chtěli bychom navázat spolupráci s firmami, které si cení takové hodnoty, jako jsou vysoká kvalita obsluhy zákazníka a rychlé, jisté dodání lokálním odběratelům.

Připojte se k naší síti distributorů

Jsme pyšní nato, že jsme vytvořili efektivní síť distribučních partnerů na celém světě. TecSolum v současné době zve nové firmy k připojení se k rostoucí mezinárodní síti naší distribuce. Chceme propagovat naše řešení na stávajících a nových trzích. Hledáme loajální a oddané partnery disponující hlubokými technickými vědomostmi, znalostí místního trhu a příslušnými kontakty.


Vážení zákazníci, informujeme Vás že firma Albera Morava s. r. o., DIČ: CZ26242681, není oficiálním distributorem firmy TecSolum CZ pro Českou Republiku.  Albera Morava je zákazníkem firmy TecSolum CZ.


Pokud má Vaše Firma zájem o navázání partnerství a zahájením spolupráce v rámci distribuce našich výrobků – prosím kontaktujte Pawła Maje na telefonním čísle 0048 601-539-903 či e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.