Kartáče pro letištní zametače TecSolum

BEZPEČNOST DÍKY INOVACÍM

Účinná údržba startovacích ranvejí na letištích v zimě, je důležitá nejen z důvodu estetiky, avšak především z důvodu bezpečnosti pasažérů.

Náš výrobek

Systémy kartáčů, které jsou vhodné pro většinu typů letištních zametačů na trhu. Nabízíme kazetové kartáče s plastovými nebo hliníkovými profily vyplněnými vlnitém drátem nebo polypropylenem, které jsou kompatibilní se stroji nabízenými ØVERAASEN, Schmidt, Vammas, Fresia, Bucher Schörling, Zaugg and JetBroom-Boschung.

Proč je to důležité?

Jelikož jsou naše kartáče vhodné pro většinu typů strojů, jejich montáž a výměna jsou jednoduché. Seznamte se s sekcí produktů Kartáče pro letištní zametače. Naleznete zde více informací na téma našich výrobků a toho, jak může mít naše technologie vliv na účinnou zimní údržbu startovacího pásu na Vašem letišti.

Náš slib pro oddělení zabývající se zimní údržbou startovacího pásu.

 • Nejvyšší kvalita
  TecSolum jedná v souladu s normami ISO. V roce 2011 jsme úspěšně prošli auditem největší skandinávské firmy řídící letiště – Avinor, a stali jsme se jejím dodavatelem. TecSolum využívá ve výrobním procesu nejnovější technologie, které chrání naše letištní kartáče před ztrátou jednotlivých vláken. Naše unikátní technologie je založena na upevnění vláken v košíčku na profilu kartáče takovým způsobem, že každý svazek vláken je zajištěn speciální svorkou.

  Dodatečně, Bent Wire System jistí stabilizační drát, díky čemuž v průběhu práce stroje nemění svou polohu. Tímto způsobem jsou zabezpečeny před mechanickými vibracemi, což následně zvyšuje životnost výrobků. Experti TecSolum vyvinuli první na světě inovační košíčky na profilu kartáče, jejichž konstrukce zabraňuje praskání vláken z vlnitého drátu..

 • Dodání včas
  Každá objednávka je pro nás důležitá, protože víme, jak důležitá je pro Vaši Firmu. Pracujeme neustále a za účelem zajištění nerušené realizace Vaší objednávky. Náš systém plánování výroby a řízení distribučního centra zajišťují včasnou realizaci Vašich objednávek. Pro Vaše pohodlí naše firma navázala partnerství s nejlepšími a ověřenými logistickými firmami jakými jsou DHL a UPS.

 • Plné spektrum výrobků a zajištěná dostupnost


 • Obsluha zákazníka nejvyšší kvality
  Na trhu již existujeme více než 10 let a vždy se snažíme splnit očekávání našich zákazníků. Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho požadavkům.

Naši partneři: Poznejte firmy, které nám již důvěřují. Je dobře vědět, že nejste první!

Naše hodnoty a naše těžká práce nalezly uznání našich partnerů. Jsme pyšní na to, že naše letištní kartáče pracují na startovacích pásech letišť (včetně vojenských) v Dánsku, Norsku, Rusku, Belgii, Polsku, na Ukrajině a v Litvě. Zde jsou někteří z našich partnerů, kteří se rozhodli pro použití řešení TecSolum ve své každodenní práci.


Pokud máte zájem o použití našich výrobků na Vašem letišti – prosím kontaktujte bezprostředně našeho ředitele pro věci výroby a prodeje Iveta Dusíková na telefonním čísle +420 702 032 848 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.