FAQ

Níže se nachází seznam otázek, které nám naši zákazníci pokládají nejčastěji. Doufáme, že tyto otázky a odpovědi pomohou odstranit některé Vaše pochybnosti. Pokud zde svůj dotaz nenajdete, prosím kontaktujte našeho specialistu pro věci prodeje: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Vyrábíme průmyslové kartáče každého typu do všech evropských modelů zametacích strojů a nejpopulárnějších modelů z jiných míst na světě. Patří mezi ně zametače ulic a stroje udržující letištní dráhy. Pokud nám dodáte nezbytné specifikace, budeme schopni vyrobit kartáče přímo na míru dle Vašich požadavků.
Je těžké definovat přesnou dobu, po jakou budete moci používat naše kartáče. Závisí to nejen na frekvenci užívání, ale také na úrovni správné péče o zakoupené výrobky. Z naší strany můžeme zaručit nejvyšší kvalitu, a to zároveň pokud jde o materiál použitý ve výrobním procesu, jak i pokud jde o konečný produkt.
Samozřejmě. Na žádost zákazníka vyrábíme kroužkové kartáče, jejichž výplety jsou provedeny z polypropylenu nebo polyamidu.
Vyrobit kartáče přesně podle specifikací našeho zákazníka pro nás není žádný problém.
Pokud existují jakékoliv pochybnosti ohledně kvality dodaného zboží, prosím kontaktujte našeho specialistu pro věci prodeje (Kamil Konarski Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a zašlete přesný popis dané věci (nejlépe přiložte fotografie výrobků, u kterých pochybnosti vznikly).
V případě, že je stížnost oprávněná, okamžitě podnikáme příslušné kroky za účelem výměny výrobku, který je v rozporu s jakostními normami. Pro vyloučení podobných problémů v budoucnosti, po každé opodstatněné reklamaci používáme nástroj s názvem Zpráva 8D. Takto zavádíme nejen nápravná opatření, ale také se snažíme zavést preventivní opatření, abychom se podobným problémům vyhnuli.
Pravidelně používáme nástroje kontroly kvality, v podobě ku příkladu Zprávy 8D, které nám pomáhají organizovat, kontrolovat a řídit systém jakosti v Tecsolum. Náš hlavní specialista kvality úspěšně zavedl mezi našimi zaměstnanci metodologii 5S, která zajišťuje vysokou pracovní morálku, a bezpečnost a produktivitu práce. Před rokem TecSolum získala prestižní certifikát ISO 9001:2000: ocenění, které je přiznáváno pouze těm podnikům, které vykazují maximální obětavost při realizaci politiky jakosti. Od této doby byly ISO standardy v Tecsolum vždy udržovány, a to jak pokud jde o procesy, tak i výrobky.
Závisí na systému dodání, který si zákazník zvolí. Můžeme poskytnout pravidelná dodání (na příklad měsíční dodání), která zajistí stabilní stav zásob u zákazníka.
Avšak pokud zákazník objednává naše výrobky podle průběžných potřeb, bude muset počkat o něco déle.
Samozřejmě, dodání výrobků může probíhat v systému ex works, kdy cena přepravy není připočtena k nabídce. Tím se kupující zavazuje k převzetí plné zodpovědnosti za přijaté zboží, a to od chvíle, kdy toto zboží opustí území našeho podniku.
Jest to možné pouze na základě vzájemné dohody týkající se nákladů na přepravu a možnosti vyrobení menšího množství v daném čase. Veškeré dotazy v této věci prosím směřujte na pana Kamila Konarskiego, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Je to možné pouze v případě ujednání pravidelného systému dodání (na příklad měsíční dodávky) do Vaší lokality. Takový systém nám umožňuje plánování výroby s předstihem a zajišťuje dodání Vašich kartáčů vždy včas.
Je neměnným pravidlem, že našim potenciálním zákazníkům zasíláme jednotlivé kusy našich produktů jako vzorky. Pokud se zákazníci později rozhodnou pro objednávku daného výrobku, a zvláště těch s nestandardními rozměry, platí pro ně minimální limity objednávek pro některé z nich:
  • PPN 700kg
  • plochý drát 450kg
  • kroužkové kartáče 500ks
  • kruhové kartáče 50ks
  • Rádi tyto hodnoty snižujeme pro naše klíčové zákazníky.