NAŠE HLAVNÍ SORTIMENT

Náš sortiment zahrnuje velké množství průmyslových kartáčů a podporuje kompletní životního cyklu produktu od výzkumu a vývoje přes pre-produkci na regeneraci. Podívejte se prosím na naši kompletní sortiment našich výrobků a pokud je něco, co hledáte, nebo chcete-li učinit dotaz, kontaktujte nás.
 
KROUŽKOVÉ KARTÁČE
 
Vyrábíme kartáče – kroužky s vnitřním průměrem kroužku od 78 mm do 300 mm, s výpletem z vlnitého drátu o průměru 0,70 mm nebo jednoduchého/vlnitého polypropylenu o průměru od 1,0 mm do 3,0 mm. Polypropylenový výplet nabízíme v různých barvách podle potřeb zákazníka. Vnější rozměry činí od 300 mm do 930 mm.
 
 
ring brush 1
  
ring brush 2
  
ring brush 3
  
ring brush 3


Pro podrobnější informace - naleznete v sekci KROUŽKOVÉ KARTÁČE

 

VÁLCOVÉ KARTÁČE

Kartáče válcovéjsou vyráběny na bázi plastového „rukávu“ ve tvaru válce se zakončeními různého druhu, která slouží k připevňování výrobku na uklízecím stroji. Výplet válce je zhotoven z čistého polypropylenu nebo směsi polypropylenu a vlnitého drátu. Nabízíme celé spektrum standardních válcových kartáčů, a také vyráběných na míru pro konkrétní potřeby zákazníka
 
ROLLER BRUSH 1
  
ROLLER BRUSH 2
  
ROLLER BRUSH 3
  
ROLLER BRUSH 4

Pro podrobnější informace - naleznete v sekci VÁLCOVÉ KARTÁČE
 

KRUHOVÉ KARTÁČE (ROTAČNÍ)
Vyrábíme kruhové kartáče, které jsou používané ve všech známých uklízecích strojích na světě. Vytváříme kartáče vyrobené z polypropylenového vlákna, válcovaného drátu, a také smíšené kartáče (PP vlákno a válcovaný drát). Všechny typy kruhových kartáčů jsou dostupné v technologii ručního osazování, a kartáče smíšené a z PP vlákna také v technologii strojového osazování. Jako jádro u kruhových kartáčů používáme plast a překližku.
 
GUTTERBROOMS 1
  
GUTTERBROOMS 2
  
GUTTERBROOMS 3
  
GUTTERBROOMS 4

Pro podrobnější informace - naleznete v sekci KRUHOVÉ KARTÁČE


KARTÁČE PRO LETIŠTĚ 

Pro stroje zametající letištní dráhy nabízíme dva druhy kartáčů – tzv. kazety a kroužky, které jsou zobrazeny na obrázcích níže. Zároveň kazetové jak i kroužkové kartáče můžeme vyrobit z polypropylenového vlákna nebo z vlnitého drátu o průměru 0,45 mm.
 
Airport Brushes 1
  
airport brushes 2
  
Airport Brushes 3
  
Airport Brushes 4

Pro podrobnější informace - naleznete v sekci KARTÁČE PRO LETIŠTĚ