"Váš zametací stroj je tak dobrý jako kartáče, které používá…


Kartáče, které zvyšují výkonnost Vašeho zametače

Optimální práce a výkonnost zametačů jsou klíčovými faktory v zajištění Vaší konkurenční převahy. Projektujeme a provádíme zvláště výkonné a hotové k použití systémy průmyslových kartáčů, které jsou přizpůsobeny Vašim konkrétním potřebám.

TecSolum, hlavní výrobce průmyslových kartáčů Vás zve k seznámení se s našimi výrobky.

OEM: Výroba průmyslových kartáčů.

Kromě katalogových verzí kartáčů TecSolum nabízí speciální verze kartáčů (OEM) provedené dle Vaší specifikace. Podle konkrétního modelu Vašeho zametače, je možné objednání nestandardních modifikací kartáčů a jejich přesné přizpůsobení Vašim očekáváním.

Stále měnící se trh a očekávání zákazníků.

Trh se nepřestane vyvíjet. Díky práci našeho oddělení Výzkumu a rozvoje jdeme vždy a průběžně s neustále měnícími se požadavky trhu.

Náš tým expertů a technologicky pokročilý výrobní závod jsou schopni dodat každé, i nestandardní modely kartáčů včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

Naši experti s Vámi budou úzce spolupracovat za účelem splnění Vašich konkrétních požadavků.

Kdo věřil nám tak daleko? Slavné značky spoléhají na kvalitu naší práce

Je to všechno o jedno jednoduché pravidlo: "Ukažte mi, pro koho pracujete, a já ti řeknu, kdo jsi". TecSolum je partnerem na kterého se naši zákazníci mohou spolehnout na 100%. Na druhé straně, my jsme velmi hrdí na zákazníky pro které pracujeme. Vzhledem k tomu, děláme z naší strany s kvalitními výrobky, takže hlavní značky mohou nabídnout nejlepší možnou kvalitu.

Jsme firma, která dodává průmyslové kartáče na mnoha trzích již déle než 10 let. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům nejlepší kvalitu, trvanlivé kartáče, které bylo dodáno vždy včas.Této důvěře a vysoké vážnosti , se těšíme našim zákazníkům dokázat, že držíme naše sliby.